اجاره ملک در استانبولاملاک در ترکیهپروژه های اجاره ملک در استانبول

اجاره خانه و آپارتمان در استانبول

اجاره خانه و آپارتمان در شهر استانبول

اجاره خانه و آپارتمان در استانبول از اهمیت زیادی برخوردار است. همانطور که می دانید بعد از مهاجرت به کشور ترکیه اولین و مهم ترین نیاز، نیاز به اسکان می باشد. از آنجایی که احتمالا شناخت شما نسبت به شهر های مختلف، مناطق مختلف و پروژه های مختلف محدود می باشد، در این سری از مقالات، سعی می شود  اجاره خانه و آپارتمان در شهر استانبول هم در قسمت آسیایی و هم در قسمت اروپایی و در مناطق مختلف این دو بخش با جزییات خدمتتان معرفی شود تا بتوانید در صورت علاقه به اجاره ملک در یکی از این پروژه ها، اطلاعات کاملی از پروژه ها و قیمت های اجاره آن داشته باشید و با یک مقایسه درست بهترین تصمیم را نیز بگیرید.

در این مقاله بیش از ۲۰۰ پروژه مسکونی در رابطه با اجاره خانه و آپارتمان در شهر استانبول با جزییات کامل به لحاظ قیمت اجاره، دسترسی ها، امکانات خدمتتان معرفی می شود.

 

  • پروژه عمار Emaar

پروژه عمار یکی از پروژه های بسیار لوکس درقسمت آسیایی استانبول قرار دارد که می توان این پروژه را یکی از لوکس ترین پروژه ها در این شهر نام برد. در این پروژه تمام امکانات رفاهی و ورزشی با بالاترین کیفیت دیده شده و مالکین  و ساکنین این مجتمع می توانند به صورت ۲۴ ساعته از تمامی این امکانات استفاده کنند. نکته ای که درباره این پروژه بسیار به چشم میخورد این است که این پروژه از نظر معماری به دو صورت کلاسیک و مدرن طراحی و ساخته شده است. همچنین در این پروژه یک مرکز خرید بسیار بزرگ و لوکس وجود دارد که تمامی برندهای  مطرح دنیا در این مرکز خرید حضور دارند که هم ساکنین این مجتمع و هم سایر مردم می توانند از این مرکز خرید استفاده کنند.

عمار

از خصوصیات قابل توجه این پروژه دسترسی راحت و خوب آن به تمامی مراکز دیدنی و تاریخی و همچنین مرکز شهر است و واحد های متنوع از یک خواب تا چهار خواب و دوبلکس را می شود در این پروژه اجاره کرد.

این پروژه در حال حاضر آماده تحویل بوده کمیسیون بنگاه ۱۲ درصد هزینه یکسال اجاره است و دپوزیت آن معادل دو ماه اجاره می باشد. اجاره ماهیانه ملک در این مجتمع به این صورت می باشد.

 (۱+۱ = ۴۵۰۰-۶۷۰۰) – (۱+۲ = ۷۰۰۰-۸۳۰۰) – (۱+۳ = ۱۱۵۰۰-۱۵۶۰۰)

این پروژه دارای استخر رو باز و سرپوشیده است. زمین های ورزشی و سالن فیت نس دارد. همچنین می توانید از پارک کودک و یا کافه رستوران های این پروژه استفاده کنید. چند طبقه پارکینگ دارد که هر واحد جای پارک مخصوص به خود را دارد. در واحد های بزرگتر هر واحد دو یا سه جای پارک برای ساکنین دارد. این مجتمع دارای گاز طبیعی است. هود، فر، ماشین ظرفشویی و لباس شویی، یخچال و اسپیلت از امکاناتی است که در داخل واحد می توان مشاهده کرد.  کسی که این واحد ها را خریداری می کند از تمام این امکانات بهره مند می شود.

تمام این وسایل از برند ایتالیایی هستند که از بهترین برند ها در لوازم خانگی می باشد. سیستم سرمایش و گرمایش در این پروژه مرکزی است که این یک مزیت بزرگی است. انشعابات فقط برای آب به صورت شخصی است و برای برق و گاز واحد ها از سیستم مرکزی برخوردار می باشند. همانطور که گفته شد این پروژه به نقاط مختلف دسترسی خوبی دارد. لوکیشن این پروژه موقعیت خوبی دارد. تا فرودگاه ۴۵ دقیقه فاصله دارد. با مدارس اطراف حداقل ۵ دقیقه فاصله خواهید داشت. مرکز خرید که در پایین این مجتمع قرار دارد به نام emaar square که با این وجود تنها کافی است برای دسترسی به مرکز خرید از خانه خارج شوید!

فاصله تا اولین ایستگاه اتوبوس ۵ دقیقه، فاصله تا اولین ایستگاه مترو که در استانبول بسیار اهمیت دارد ۵ دقیقه خواهد بود. فاصله تا سوپر مارکت ۱ دقیقه، فاصله تا مراکز تفریحی ۵ دقیقه، فاصله تا ساحل ۱۰ دقیقه، فاصله تا مراکز درمانی ۵ دقیقه و در نهایت فاصله تا مرکز شهر ۱۵ دقیقه است. یکی از بهترین پیشنهاد های شرکت مدیاپل برای کسانی که قصد سرمایه گذاری در ترکیه را دارند پروژه عمار خواهد بود به این دلیل که متریال و دیزاین خاصی که این پروژه دارد بسیار جذاب همراه با جای رشد عالی است، همراه با سبک نو و جدید منطبق برا متد های روز. هر آنچه که یک خانواده برای یک زندگی خوب نیاز دارند در این پروژه می توان دید.

همچنین کانسپت و دیزاین این پروژه در حد یک هتل ۷ ستاره است. و ارائه خدمات نیز در این پروژه به صورت ۲۴ ساعته می باشد. اگر علاقه ای به بازدید و اجاره ملک در این پروژه دارید با مشاورین ما در مدیاپل تماس بگیرید.

 

  • پروژه آوروپارک باهچه کنت Avrupark bahçekent

این پروژه به عنوان یک پروژه خوب در زمینه اجاره خانه و آپارتمان در شهر استانبول شناخته شده و در غرب استانبول در منطقه سرسبز و زیبای باهچه شهیر در زمینی به مساحت ۷۸۶۴۰ متر مربع احداث شده است که در آن ۱۳۹۴ واحد مسکونی و ۸۶ واحد تجاری وجود دارد. واحد های آن یک تا چهار خواب را در آن می توان یافت. یک پروژه ای که تقریبا ۸۵ درصد از آن محوطه و فضای سبز و مکان های تفریحی، درمانی، مدرسه و بسیاری از چشم انداز هایی که برای یک زندگی خوب و آرام  برای محل زندگی لازم است را می شود در این پروژه به چشم دید.

Avrupark bahçekent

از مزایای دیگر آن می توان به موقعیت آن که در نزدیکی کانال جدید استانبول است اشاره کرد. این کانال در آینده نزدیک راه اندازی خواهد شد.همچنین نزدیکی این پروژه به استادیوم آتاتورک و بزرگ راه تم که دسترسی به مرکز شهر را بسیار آسان می کند از دیگر مزایای این پروژه می باشد.

این مجمتع که در اطراف آن مراکز خرید و تفریحی و درمانی و بیمارستان ها و انواع مدارس دولتی و بین المللی ساخته شده دارای امکانات بسیار خوبی در داخل پروژه هم هست. از جمله استخر های روباز و سر پوشیده، سونا، زمین های ورزشی و تفریحی برای بزرگسالان و کودکان به صورت جداگانه. این پروژه توسط یکی از بزرگترین سازندگان دولتی ملک در ترکیه به نام املاک کنوت ساخته شده و هم اینک درحال واگذاری به مشتریان است. به نسبت زمان پیش فروش و امروز که درحال واگذاری می باشد رشد قیمت بسیار خوبی داشته و به دلیل موقعیتی که دارد برای سرمایه گذاری نیز بسیار مناسب است.

این پروژه در حال حاضر آماده تحویل بوده کمیسیون بنگاه ۱۲ درصد هزینه یکسال اجاره است و دپوزیت آن معادل دو ماه اجاره می باشد. اجاره ماهیانه ملک در این مجتمع به این صورت می باشد.

(۱+۱ = ۱۵۰۰-۱۷۰۰) – (۱+۲ = ۱۷۰۰-۲۲۰۰) – (۱+