مهمترین های مهاجرت

اپلیکیشن های کاربردی در ترکیه

برنامه های کاربردی برای زندگی در ترکیه

اپلیکیشن های کاربردی در ترکیه برای زندگی آسان تر

خود شما قطعا بهتر از ما می دانید که این روزها اپلیکیشن های کاربردی در ترکیه، در گوشی‌های هوشمند کار و زندگی را برای مردم و همه کسانی که گوشی‌های هوشمند دارند، آسان تر کرده است. برای زندگی در استانبول نیز شما یک سری اپلیکیشن به صورت روتین نیاز دارید، که روی گوشی خود نصب کنید. چراکه اگر می خواهید به آسانی در شهر استانبول زندگی کنید.

اپلیکیشن های کاربردی در ترکیه

بی شک از این اپلیکیشن های کاربردی در ترکیه استفاده های فراوانی خواهید کرد. کاربرد این اپلیکیشن ها برای زندگی در استانبول خیلی به درد شما می خورد. همچنین تمامی کارهای شما را تسریع می بخشد.

البته باید به شما بگویم که این اپلیکیشن ها نه تنها برای زندگی در استانبول بلکه برای زندگی در تمام کشورهای دنیا و شهرهای بزرگ دنیا کاربردی خواهند بود، اما هر کشوری مانند کشور ترکیه اپلیکیشن های مخصوص خودش را دارد، تا شهروندان و کسانی که در این کشور زندگی می کنند، بتوانند زندگی خود را به سریع‌ترین حالت ممکن مدیریت کنند.

نصب این اپلیکیشن ها روی گوشی های تلفن همراه هوشمند شما الزامی می باشد. توصیه من به عنوان مشاور شرکت مدیاپل برای زندگی راحت تر در شهر استانبول و سایر شهرهای کشور ترکیه این است که تمام این اپلیکیشن ها را روی گوشی خود نصب کنید.

چون مطمئن خواهم بود روزی چند بار به کار شما خواهد آمد. حسن این اپلیکیشن های کاربردی برای شمایی که می خواهید زندگی خود را در کشور ترکیه آغاز کنید و ادامه دهید، سرعت بخشیدن به مقوله زمان یا همان تسریع زندگیست. حتماً این اپلیکیشن ها را روی گوشی هوشمند خود نصب کنید.

امروزه کاربرد این اپلیکیشن‌ها را حتی در کشور خودمان ایران هم میتوانید مشاهده کنید. مثلاً اپلیکیشنی مثل اپلیکیشن اسنپ، روزانه چندین هزار بار توسط کاربران آن مورد استفاده قرار می گیرد. کاربرد این اپلیکیشن ها نه تنها برای موارد پیش پا افتاده، بلکه برای سایر موارد مهم خرید کردن نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد، مانند سفارش آنلاین غذا، سفارش آنلاین از شاپینگ سنتر ها و… .

 

سفارش آنلاین غذا در استانبول

اپلیکیشن Yemeksepeti اپلیکیشنی است برای سفارش آنلاین غذا در شهر استانبول، که شما می توانید به وسیله این اپلیکشن به صورت آنلاین ، به نزدیکترین رستوران محل زندگی خود دسترسی پیدا کنید و از آنجا غذای دلخواه خود را سفارش دهید.

اپلیکیشن غذا

نحوه کار کردن با این اپلیکیشن آنلاین غذا در استانبول  هم خیلی ساده است. کافی است که شما بعد از این که در این اپلیکیشن آنلاین سفارش غذا ثبت نام کردید،  آدرس خود را در شهر استانبول وارد کنید. لوکیشن گوشی خود را روشن کنید.

رستوران های اطراف محله شما در استانبول را به شما نشان می دهد. در واقع این اپلیکیشن آنلاین سفارش غذا بر اساس آدرسی که به آن وارد کردید، لیست رستوران ها و منو غذاها را همراه قیمت و تخفیف های اعمال شده از رستوران های اطراف محل آدرس شما به شما نشان می دهد و شما می‌توانید از بین این رستوران ها، غذای مورد علاقه خودتان را به صورت آنلاین انتخاب کنید و سفارش دهید و نوش جان!

سفارش آنلاین آب در استانبول

اپلیکیشن  BiSU با این اپلیکیشن می‌توانید به راحتی آب معدنی را آنلاین سفارش دهید. می دانید که در شهر استانبول از شیر آب نمی توان نوشید. برای همین برای نوشیدن از آب معدنی استفاده می‌کنند.

bisu app

کاربرد این اپلیکیشن هم برای شما این است که بتوانید آب آشامیدنی را به صورت آنلاین سفارش دهید. می توانید تمام مارک های آب موجود در محله خود در شهر استانبول را بررسی کنید. شما می توانید آب آشامیدنی ای را که آنلاین سفارش می دهید، بر اساس مقدار pH آب، کیفیت درجه بندی خدمات، قیمت، پرداخت آنلاین یا نقدی و مشخصات آب سفارش داده شده به صورت آنلاین نیز مشاهده کنید.

همچنین می توانید از آفرهای آب آشامیدنی به صورت آنلاین در خریدهای بعدی نیز بهره مند بشید. شما می توانید وجه خرید را به هر روش دلخواه در منزل یا با نرم‌افزارهای موبایلی پرداخت کنید. اما با استفاده از این اپلیکیشن کاربردی سفارش آنلاین آب، بدون هیچ گونه هزینه اضافی و یا کمیسیون خاصی آب آشامیدنی مورد نظر خود را به صورت آنلاین خریداری می‌کنید.

از دیگر حسن های اپلیکیشن سفارش آنلاین آب در شهر استانبول، این است که در صورت عدم تحویل آب آشامیدنی در زمان متعهد شده، سفارش شما را با توزیع کننده آنلاین آب برای شما دنبال خواهد کرد. در ترکیه و شهر استانبول برای مدیریت هزینه های خرید آب معدنی، یک آب معدنی بزرگ به اسم تانک می گیرند و یک سو پمپآسی یا همان پمپ آب روی آن می گذارند، این پمپ مانند تلمبه عمل می کند و شما می توانید به راحتی از تانک آب که به صورت آنلاین آن را سفارش داده اید، آب بنوشید.

 

سفارش آنلاین لباس در استانبول

اپلیکیشن های متعددی برای سفارش آنلاین لباس در استانبول وجود دارد که معروف ترین آن اپلیکیشن ترندیول است. اپلیکیشن ترندیول معروف ترین اپلیکیشن است و همچنین پرکاربردترین اپلیکیشن سفارش آنلاین لباس در شهر استانبول و در سایر شهرهای کشور ترکیه است که شما با نصب این اپلیکیشن و ثبت‌نام در آن می توانید از تخفیف های ویژه ای که این اپلیکیشن مخصوص برند هایی که با این اپلیکیشن قرارداد بسته است، استفاده نمایید.

trendyol

باید به شما بگویم که اپلیکیشن ترنج یکی از پرکاربرد ترین اپلیکیشن های کشور ترکیه است و هر نوع پوشاک، بچه گانه، مردانه، زنانه، کفش وکیف، صندل، شلوار، جوراب و غیره را به راحتی می توانید از این اپلیکیشن به صورت آنلاین سفارش دهید. از زمانی که شما محصول مورد نظر خود را از این اپلیکیشن سفارش آنلاین می دهید؛ چیزی حدود دو تا سه روز بعد محصول به آدرسی که در اپلیکیشن ثبت کرده اید به دست شما خواهد رسید.

 از دیگر نکاتی که باید در خصوص این اپلیکیشن بدانید، پرداخت آنلاین است یعنی شما باید حتماً یک حساب بانکی یا یک عابر بانک موقت کشور ترکیه (توسلا کارت) را داشته باشید که بتوانید سفارش های آنلاین خودتان را که از این اپلیکیشن داده اید پرداخت نمایید. اپلیکیشن ترندیول یکی از پرکاربرد ترین اپلیکیشن ها برای زندگی در کشور ترکیه است و همانطور که گفتم شما می توانید از این اپلیکیشن هر نوع مدل لباسی که دوست دارید را سفارش دهید تا در اسرع وقت آن را دریافت کنید.

اما این نکته را هم باید در نظر بگیرید، که تمامی لباس‌هایی که از این اپلیکیشن سفارش می دهید با سایزهای مختلفی به مشتریان خود عرضه می شوند. شما باید هنگامی که می خواهید لباس مورد نظر خود را در هر اشلی آنلاین سفارش دهید، به سایز ها توجه نمایید. چرا که ممکن است موقعی که بخواهید لباس را تعویض کنید، چند روز اضافه تر زمان ببرد تا سفارش آنلاین شما به دستتان برسد.

 

دیجی کالای استانبول

همانطوری که کمی بالاتر اشاره شد اپلیکیشن ترندیول یکی از ب