املاک در ترکیهمهمترین های مهاجرت

برترین پروژه های مسکونی استانبول

برترین پروژه های مسکونی در استانبول

همانطور که می دانید بعد از مهاجرت به کشور ترکیه اولین و مهم ترین نیاز، نیاز به اسکان می باشد. از آنجایی که احتمالا شناخت شما نسبت به شهر های مختلف، مناطق مختلف و پروژه های مختلف محدود می باشد، در این سری از مقالات، سعی می شود  برترین پروژه های مسکونی استانبول هم در قسمت آسیایی و هم در قسمت اروپایی و در مناطق مختلف این دو بخش با جزییات خدمتتان معرفی شود تا بتوانید در صورت نیاز به سرمایه گذاری در ملک در ترکیه اطلاعات کاملی از پروژه ها و قیمت های آن داشته باشید و با یک مقایسه درست بهترین تصمیم را نیز بگیرید.

در این مقاله بیش از ۲۰۰ پروژه مسکونی با جزییات کامل به لحاظ قیمت، دسترسی ها، امکانات خدمتتان معرفی می شود.

  • پروژه عمار Emaar

پروژه عمار یکی از برترین پروژه های مسکونی استانبول و بسیار لوکس درقسمت آسیایی استانبول قرار دارد که می توان این پروژه را یکی از لوکس ترین پروژه ها در این شهر نام برد. در این پروژه تمام امکانات رفاهی و ورزشی با بالاترین کیفیت دیده شده و مالکین  و ساکنین این مجتمع می توانند به صورت ۲۴ ساعته از تمامی این امکانات استفاده کنند. نکته ای که درباره این پروژه بسیار به چشم میخورد این است که این پروژه از نظر معماری به دو صورت کلاسیک و مدرن طراحی و ساخته شده است. همچنین در این پروژه یک مرکز خرید بسیار بزرگ و لوکس وجود دارد که تمامی برندهای  مطرح دنیا در این مرکز خرید حضور دارند که هم ساکنین این مجتمع و هم سایر مردم می توانند از این مرکز خرید استفاده کنند.

عمار

از خصوصیات قابل توجه این پروژه دسترسی راحت و خوب آن به تمامی مراکز دیدنی و تاریخی و همچنین مرکز شهر است و واحد های متنوع از یک خواب تا چهار خواب و دوبلکس را می شود در این پروژه خریداری کرد. در حال حاضر شرایط سند زنی آن آماده است . یکی از امکانات خوب این پروژه شرایط اقساطی است که برای خرید واحد های آن در نظر گرفته شده که خریدار می تواند ۵۰ درصد قیمت ملک را نقدی و مابقی را در اقساط ۱۰ ساله پرداخت کند. کمتر پروژه ای را در ترکیه می توان یافت که شرایط پرداخت به این شکل را برای فروش به مشتری ارائه دهد.

شروع قیمت در این پروژه که یکی از برترین پروژه های مسکونی استانبول است از ۳۶۰ هزار دلار شروع می شود برای واحد های یک خواب و برای واحد های دیگر به نسبت بالا می رود تا چند میلیون لیر.

این پروژه دارای استخر رو باز و سرپوشیده است. زمین های ورزشی و سالن فیت نس دارد. همچنین می توانید از پارک کودک و یا کافه رستوران های این پروژه استفاده کنید. چند طبقه پارکینگ دارد که هر واحد جای پارک مخصوص به خود را دارد. در واحد های بزرگتر هر واحد دو یا سه جای پارک برای ساکنین دارد. این مجتمع دارای گاز طبیعی است. هود، فر، ماشین ظرفشویی و لباس شویی، یخچال و اسپیلت از امکاناتی است که در داخل واحد می توان مشاهده کرد.  کسی که این واحد ها را خریداری می کند از تمام این امکانات بهره مند می شود. تمام این وسایل از برند ایتالیایی هستند که از بهترین برند ها در لوازم خانگی می باشد. سیستم سرمایش و گرمایش در این پروژه مرکزی است که این یک مزیت بزرگی است. انشعابات فقط برای آب به صورت شخصی است و برای برق و گاز واحد ها از سیستم مرکزی برخوردار می باشند.

همانطور که گفته شد این پروژه به نقاط مختلف دسترسی خوبی دارد. لوکیشن این پروژه موقعیت خوبی دارد. تا فرودگاه ۴۵ دقیقه فاصله دارد. با مدارس اطراف حداقل ۵ دقیقه فاصله خواهید داشت. مرکز خرید که در پایین این مجتمع قرار دارد به نام emaar square که با این وجود تنها کافی است برای دسترسی به مرکز خرید از خانه خارج شوید! فاصله تا اولین ایستگاه اتوبوس ۵ دقیقه، فاصله تا اولین ایستگاه مترو که در استانبول بسیار اهمیت دارد ۵ دقیقه خواهد بود. فاصله تا سوپر مارکت ۱ دقیقه، فاصله تا مراکز تفریحی ۵ دقیقه، فاصله تا ساحل ۱۰ دقیقه، فاصله تا مراکز درمانی ۵ دقیقه و در نهایت فاصله تا مرکز شهر ۱۵ دقیقه است.

یکی از بهترین پیشنهاد های شرکت مدیاپل برای کسانی که قصد سرمایه گذاری در ترکیه را دارند پروژه عمار خواهد بود به این دلیل که متریال و دیزاین خاصی که این پروژه دارد بسیار جذاب همراه با جای رشد عالی است، همراه با سبک نو و جدید منطبق برا متد های روز. هر آنچه که یک خانواده برای یک زندگی خوب نیاز دارند در این پروژه می توان دید. همچنین کانسپت و دیزاین این پروژه در حد یک هتل ۷ ستاره است. و ارائه خدمات نیز در این پروژه به صورت ۲۴ ساعته می باشد. اگر علاقه ای به بازدید و سرمایه گذاری در این پروژه دارید با مشاورین ما در مدیاپل تماس بگیرید.

  • پروژه آوروپارک باهچه کنت Avrupark bahçekent

این پروژه در غرب استانبول در منطقه سرسبز و زیبای باهچه شهیر در زمینی به مساحت ۷۸۶۴۰ متر مربع احداث شده است که در آن ۱۳۹۴ واحد مسکونی و ۸۶ واحد تجاری وجود دارد. واحد های آن یک تا چهار خواب را در آن می توان یافت. یک پروژه ای که تقریبا ۸۵ درصد از آن محوطه و فضای سبز و مکان های تفریحی، درمانی، مدرسه و بسیاری از چشم انداز هایی که برای یک زندگی خوب و آرام  برای محل زندگی لازم است را می شود در این پروژه به چشم دید. از مزایای دیگر آن می توان به موقعیت آن که در نزدیکی کانال جدید استانبول است اشاره کرد. این کانال در آینده نزدیک راه اندازی خواهد شد. همچنین نزدیکی این پروژه به استادیوم آتاتورک و بزرگ راه تم که دسترسی به مرکز شهر را بسیار آسان می کند از دیگر مزایای این پروژه می باشد.

Avrupark bahçekent

این مجمتع که در اطراف آن مراکز خرید و تفریحی و درمانی و بیمارستان ها و انواع مدارس دولتی و بین المللی ساخته شده دارای امکانات بسیار خوبی در داخل پروژه هم هست. از جمله استخر های روباز و سر پوشیده، سونا، زمین های ورزشی و تفریحی برای بزرگسالان و کودکان به صورت جداگانه. این پروژه توسط یکی از بزرگترین سازندگان دولتی ملک در ترکیه به نام املاک کنوت ساخته شده و هم اینک درحال واگذاری به مشتریان است. به نسبت زمان پیش فروش و امروز که درحال واگذاری می باشد رشد قیمت بسیار خوبی داشته و به دلیل موقعیتی که دارد برای سرمایه گذاری بسیار مناسب است. سند این واحد ها در حال حاضر آماده محضر است. ۴ درصد از قیمت ملک هزینه های سند زنی است. درصورت تمایل به خرید از این پروژه شرایط اقساطی وجود دارد که باید ۵۰ درصد را به صورت نقدی و مابقی را در طی اقساط ۵ سال پرداخت کنید. تنوع این واحد ها از یک خواب تا چهار خواب است. شروع  قیمت در این پروژه برای خرید حداقل مبلغ برای خرید واحد های تک خواب از ۸۰۰ هزار لیر است. همانطور که گفته شد علاوه بر استخر سرپوشیده و روباز و دیگر موارد ذکر شده، در این پروژه  کافه و رستوران  و پارکینگ های سرپوشیده برای ساکنین وجود دارد.

اجاق گاز، هود، فر، ماشین ظرفشویی، ماشین لباس شویی، یخچال و اسپیلت از امکانات داخلی واحد های این پروژه می باشد که در هنگام خرید می توانید واحد مورد نظر خود را با این امکانات خریداری کنید. سیستم سرمایشی شخصی است و سیستم گرمایشی آن به صورت موتورخانه و شوفاژ مرکزی است. انشعابات آب و برق و گاز باید به نام مالک سند بخورد و به صورت شخصی می باشد. دسترسی های این پروژه به این صورت است :

دسترسی به فرودگاه ۲۰ دقیقه، فاصله تا اولین مدرسه ۱۰ دقیقه، فاصله تا مرکز خرید ۵ دقیقه، فاصله تا اتوبوس ۱۵ دقیقه، فاصله تا ایستگاه مترو ۲۰ دقیقه، فاصله تا مارکت ۳ دقیقه،