تور نمایشگاهی

قیمت کل پکیج: ۴۰۰ دلار برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

رسیدن به بازارهای گسترده جهانی، مستلزم حرکت به سوی اقتصاد باز ، به کارگیری استراتژی‌های جهش صادراتی و نگاه مدبرانه به نیازها و خواسته های مشتریان گوناگون در بازارهای مختلف می باشد. توفیق در دستیابی به این هدف، نیازمند حضور پررنگ در بازارهای مختلف می‌باشد. یکی از سکوهای بسیار مهم در معرفی و شناسایی توانمندی‌ها و قابلیت های فنی واحدهای تولیدی وخدماتی، نمایشگاه‌ها می باشند. نمایشگاه، مرکزی برای تبادل اطلاعات و دست یافتن به پدیده‌های نوین علم و صنعت و انتقال فناوری است.

نزدیکی جغرافیایی و فرهنگی کشور ایران با کشور ترکیه، شرایط اقتصادی مناسب کشور ترکیه، موقعیت جغرافیایی استراتژیک کشور ترکیه، تسهیلات و معافیت‌های گمرکی و مالیتی مناطق آزاد کشور ترکیه، بازارهای بکر کشور ترکیه، مزیت رقابتی تولید کنندگان  ایرانی در قیمت‌ها و استفاده از بسیاری دیگر از ظرفیت‌ها کشور ترکیه میتواند باعث رشد و توسعه هر کسب و کاری در ایران باشد.

از اینرو شرکت مدیاپل آمادگی دارد تا برای حضور و جلسات be to be مجموعه های مختلف در نمایشگاه های کشور ترکیه برنامه ریزی های لازم را انجام داده و مقدمات شرکت در نمایشگاه به عنوان بازدید کننده و یا غرفه دار را نیز فراهم نماید.

ردیفخدمات تور نمایشگاهی شرکت مدیا پل به شرح ذیل میباشد :در صورت درخواست:
۱ثبت نام حضور+پرداخت ورودیه  نمایشگاه پرواز رفت و برگشت
۲چهار شب اقامت دراتاق دو تخته هتل چهار ستاره تنظیم جلسات بی تو بی
۳ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی مترجم همراه
۴ترانسفر رفت و برگشت نمایشگاه (رفت برگشت روزانه در مدت برگزاری نمایشکاه)گشت شهری و تورهای تفریحی
۵بیمه مسافرتیبازدید شهرک های صنعتی و مناطق آزاد
۶مشاوره ثبت شرکت و فرصت های اقتصادیتنظیم قرار داد های حقوقی