فرانچایزفرانچایز در ترکیهمهمترین های مهاجرت

خرید فرانچایز کسب و کارهای مطرح در ترکیه

خرید فرانچایز برندها در ترکیه

  • دیلک (Dilek): شرایط خرید فرانچایز دیلک در ترکیه

برند دیلک

برای اخذ فرانچایز از برند دیلک در ترکیه که یکی از برند های مطرح در حوزه کافه و رستوران است لازم است اطلاعات کامل از شرایط اخذ شعبه ی این برند را داشته باشید که ما در ادامه قصد داریم به این موضوع بپردازیم.

محصولات قابل ارایه در این رستوران ، انواع کافی ها و نوشیدنهای، کیک ها بستنی ها و غذاهاست.

این برند برای اولین بار در کشور ترکیه و در سال ۱۹۵۷ شروع به فعالیت کرده است. تا به امروز در سال ۲۰۲۰ این برند ۴۱ شعبه راه اندازی کرده است. کیفیت یکی از عوامل بسیار مهم برای اخذ فرانچایز از این برند است که باعث شده این برند در طی ۶۰ سال فعالیت تنها به ۴۱ شعبه حق فرانچایز ارایه کند.

برند دیلک در سه حوزه به متقاضیان حق فرانچایز می دهد:

حق فرانچایز راه اندازی کافی شاپ

حق فرانچایز راه اندازی رستوران

حق فرانچایز راه اندازی کافه رستوران

برای راه اندازی یکی از شعب دیلک به ۶۰ روز کاری زمان احتیاج دارید، که این مدت زمان را صاحب برند اعلام میکند.

میزان هزینه حق فرانچایز برای استفاده نام تجاری این برند حدود ۴۰ هزار دلار و سرمایه عملیاتی (که شامل ساخت و ساز، دکوراسیون، تعمیرات، تجهیزات و… در حدود ۱۵۰ هزار دلار می باشد. همچنین سرمایه در گردش ( که شامل خرید مواد اولیه، حقوق پرسنل، اجاره ماهانه و … است ۴۰ هزار دلار می باشد.

برای شروع به فعالیت پس از اخذ فرانچایز یکی از شعب دیلک، نیاز به ۱۰ نفر پرسنل دارید. با سود ناخالص ۵۵ درصد ( که مدیریت برند اعلام کرده است) نقطه سر به سر سرمایه گذاری شما ۳۶ ماه خواهد بود. لازم نیست شما برای تبلیغات هزینه ای را پرداخت کنید چون برند دیلک این هزینه ها را تقبل کرده است، اما لازم است برای آموزش پرسنل و یا بازار یابی و مشاوره های مورد نیاز ۲% از درآمد ماهیانه خود را به شرکت هلدینگ برند اختصاص دهید.

این برند مانند سایر برندهای مطرح، استاندارد های ملکی مشخصی را برای شعب خود در نظر دارد که این شعب برای فضای بسته به حداقل ۱۵۰ متر فضای بسته احتیاج دارند ولی استانداردی در خصوص لزوم داشتن فضای باز، وجود ندارد.

با توجه توضیحات ارایه شده در بالا، مجموع نقدینگی مورد نیاز برای اخذ فرانچایز و افتتاح یکی از شعب برند دیلک مبلغی در حدود ۲۳۰ هزار دلار است. بهتر است بدانید هزینه های جانبی اعم از اخذ مجوزهای حقوقی و هزینه های اجاره یا خرید ملک در این مقاله عنوان نشده است.

انتظار می رود اجاره ملک مناسب برای راه اندازی یک شعبه از این برند، مبلغ ۱۵ هزار لیر به بالا برای شما هزینه داشته باشد. اجاره ملک در ترکیه هزینه های جانبی نیز دارد که شامل هزینه دو ماه اجاره برای دپوزیت (مشابه رهن) و همچنین پرداخت ۱۲ درصد مبلغ قرارداد به عنوان کمیسیون به املاک می شود.

مبلغی در حدود ۲۰ هزار لیر برای مباحث حقوقی اعم از ثبت شرکت در ترکیه، افتتاح حساب بانکی، اخذ چالیشما ایزین، اخذ اقامت کاری، اخذ بیمه تامین اجتماعی، اخذ مجوزها و رخصت های شهرداری باید در نظر گرفته شود.

لازم به ذکر است خرید فرانچایز کسب و کارهای مطرح در ترکیه بسیار پر سود بوده و نگرانی ای در مورد سرمایه گذاری در این حیطه نخواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما از طریق واتس آپ به شماره ۰۵۴۲۶۲۰۱۳۹۰ در تماس باشید.

  • گوگا (Gogga): شرایط خرید فرانچایز گوگا در ترکیه

برند گوگا

برای اخذ فرانچایز از برند گوگا در ترکیه که یکی از برند های مطرح در حوزه کافه و رستوران است لازم است اطلاعات کامل از شرایط اخذ شعبه ی این برند را داشته باشید که ما در ادامه قصد داریم به این موضوع بپردازیم.

محصولات قابل ارایه در این رستوران ، انواع کافی ها و نوشیدنهای، کیک ها بستنی ها و غذاهاست.

این برند برای اولین بار در کشور ترکیه و در سال ۱۹۹۹ شروع به فعالیت کرده است. تا به امروز در سال ۲۰۲۰ این برند ۴۷ شعبه راه اندازی کرده است. کیفیت یکی از عوامل بسیار مهم برای اخذ فرانچایز از این برند است که باعث شده این برند در طی ۲۱ سال فعالیت تنها به ۴۷ شعبه حق فرانچایز ارایه کند.

برند گوگا در سه حوزه به متقاضیان حق فرانچایز می دهد:

حق فرانچایز راه اندازی کافی شاپ

حق فرانچایز راه اندازی رستوران

حق فرانچایز راه اندازی کافه رستوران

برای راه اندازی یکی از شعب گوگا به ۶۰ روز کاری زمان احتیاج دارید، که این مدت زمان را صاحب برند اعلام میکند.

میزان هزینه حق فرانچایز برای استفاده نام تجاری این برند حدود ۲۰۰ هزار لیر و سرمایه عملیاتی (که شامل ساخت و ساز، دکوراسیون، تعمیرات، تجهیزات و… در حدود ۶۰۰ هزار لیر می باشد. همچنین سرمایه در گردش ( که شامل خرید مواد اولیه، حقوق پرسنل، اجاره ماهانه و … است ۱۰۰ هزار لیر می باشد.

برای شروع به فعالیت پس از اخذ فرانچایز یکی از شعب گوگا ، نیاز به ۱۰ نفر پرسنل دارید. با سود ناخالص ۶۰ درصد ( که مدیریت برند اعلام کرده است) نقطه سر به سر سرمایه گذاری شما ۳۰ ماه خواهد بود. لازم است شما برای تبلیغات هزینه ای معادل ۱ درصد و برای آموزش پرسنل و یا بازار یابی و مشاوره های مورد نیاز ۲% از درآمد ماهیانه خود را به شرکت هلدینگ برند اختصاص دهید.

این برند مانند سایر برندهای مطرح، استاندارد های ملکی مشخصی را برای شعب خود در نظر دارد که این شعب برای فضای بسته به حداقل ۲۰۰ متر فضای بسته و ۵۰ م