اخبارخرید ملک در ترکیه

قیمت خرید ملک در ترکیه ۲۰۱۹

قیمت خرید ملک در ترکیه ۲۰۱۹ :

خرید ملک در ترکیه ۲۰۱۹ : گرانترین و بزرگترین شهر ترکیه استانبول است و امروزه به دلیل پتانسیل بالا به یکی از شهر های گران دنیا تبدیل شده است و در لیست Global Property Guide در بین ۹۴ شهر دنیا در مقام ۳۹ قرار دارد. قیمت ملک در شهر های مختلف ترکیه خصوصا استانبول بدین شکل است :

میانگین قیمت هر متر مربع آپارتمان در استانبول ۳۹۶۱ لیر (تقریبا ۹٫۵ میلیون تومان) است. گرانترین منطقه ی استانبول بشیکتاش با ۱۰۶۴۶ لیر (تقریبا ۲۵٫۵ میلیون تومان ) و در منطقه ی بشیکتاش گرانترین محله Bebek با میانگین قیمت ۴۷۴۱۷ لیر (۱۱۸ میلیون تومان) است در واقع Bebek گرانترین نقطه ی ترکیه هم محسوب می شود که در بخش اروپایی استانبول در کنار تنگه ی بوسفور قرار دارد.

قیمت ها برای سال ۲۰۱۹ بوده و با توجه به نوع ساخت ، شرایط فروش ، عمر خانه و… میتواند متفافت از قیمتهای اعلام شده باشد در ضمن معادل لیر ۲۴۰۰ تومان در نظر گرفته شده است .

میانگین قیمت هر متر مربع در منطقه ی فاتح که یکی از مراکز ایرانیان و شامل منطقه های تاریخی و توریستی و تجاری از جمله آکسارای است ۴۱۶۸ لیر (۱۰ میلیون تومان) می باشد. (بناهای این منطقه عموما قدیمی و کهنه ساز می باشد )

 

میانگین قیمت هر متر مربع در منطقه ی بیلیکدوزو استانبول که یکی از بهترین مناطق برای سرمایه گذاری در حوزه ملک در ترکیه به شمار می آید ۲۶۴۶ لیر (۶ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان) می باشد. این منطقه در حالی که دارای قیمت مناسب است دارای امکانات پیشرفته شهری و زیباهایی منحصر به فرد می باشد.

 

میانگین قیمت هر متر مربع  آپارتمان در آنکارا دومین شهر بزرگ ترکیه ۱۸۶۱ لیر و گرانترین منطقه ی آنکارا Çankaya با متری ۲۵۷۲ لیر می باشد.

 

متوسط قیمت در ازمیر ۳۰۳۶ لیر و منطقه ی چشمه با ۵۵۶۲ لیر در صدر جدول قیمت مسکن قرار دارد.

 

متوسط قیمت هر متر مربع در آنتالیا ۲۱۰۱ لیر و گرانترین منطقه در این شهر کونیآلتی با قیمت ۳۲۱۴ لیر است.

خرید ملک در ترکیه 2019
خرید ملک در ترکیه ۲۰۱۹

خرید ملک در ترکیه برای چه کسانی توصیه میشود :

ملک در ترکیه با توجه به امکانات بالا ساختمانهای مسکونی مانند نگهبانی ۲۴ ساعته و امنیت بالا ،متریال مناسب پروژه ،امکانات رفاهی مانند استخر سونا باشگاه رستوران آرایشگاه و …  . عدم وجود مشکلات حقوقی در خانه های اماده ، تورم معقول و ثابت از دید سرمابه گذاری در شهرهای بزرگ بخصوص استانبول ، قیمت مناسب ، ارایه اقامت ترکیه گزینه مناسبی حتی جهت سرمایه گذاری است ولی با همه مواردی که ذکر شد شرایط شخصد افراد نیز باید در نطز گزفته شود .

 

خرید ملک در ترکیه  برای چه افرادی  توصیه میشود :

اول:

کسانی که داری تمکن مالی کافی داشته باشد.

دوم:

افرادی که برای کار در ترکیه مشکل ندارند .

سوم :

افرادی که قصد سرمایه گذاری و استفاده از تسهیلات خرید ملک در ترکیه را دارند.

خرید ملک در ترکیه 2019
خرید ملک در ترکیه ۲۰۱۹

خرید خانه ارزان در ترکیه :

 

خرید خانه ارزان در ترکیه ، خرید ملک ارزان در ترکیه ، خرید آپارتمان ارزان در ترکیه ،خرید ملک بر آذری ها و… اینها بخشی از عناوین تبلیغات که شما در سایتها ، تلگرام، اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی می بینید.

آیا واقعا خرید ملک در ترکیه ارزان هست ؟

جواب مثبت است ولی این خانه ها و آپارتمانها بخصوص در شهر های بزرگ در مناطق بومی نشین استانبول یا انکارا قرار دارد و طبیعتا پذیرش خارجی در مناطق بشدت بومی که ارتباط و فرهنگ خاصی بین آنهاست حداقل در ابتدای مهاجرت و اقامت ترکیه کار ساده ای نیست. همچنین این خانه ها در شهرک های مسکونی قرارندارد و طبیعتا امکاناتی مانند نگهبانی ۲۴ ساعته ،باشگاه ، رستوران ،دسترسی مناسب ،بیمارستان برخوردار نیست و تجربه نشان داده به علت ضعیف بودم مناطق ، مورد پسند قرار نمیگیرند.

پس در انتخاب خانه یا آپارتمان باید کاملا دقت کنین نکته مهم دیگر روند گرفتن سند در خانه های ارزان ترکیه است که شما زمانی حدود ۲ماه تا اعلام جواب استعلام از انکارا باید منتظر باشید مواردی که باید دقت کنین در موقعیت خانه در ترکیه عدم وجود مناطق نظامی در نزدیک خانه می باشد که ممکن است پروزه دریافت سند را دچار مشکل نماید در پایان باز تاکید میکنیم در زمان انتخاب خانه دقت کنین تا صرف قیمت پایین خانه شما را صاحب اول و آخر خانه در ترکیه نکند.

 

برای خرید ملک در ترکیه به چه نکاتی باید اهمیت داد؟

برای خرید ملک علاوه بر دقت های معمولی باید با آگاهی و کسب اطلاعات کامل پیش رفت.

ابتدا برای جلوگیری از بروز هرگونه مشکل در خرید ملک و قبل از اینکه گرفتار کلاهبرداران شوید، حتما با یک وکیل و یا مشاور حقوقی که به قوانین ترکیه آشنایی کامل دارد، مشورت کنید. قوانین مربوط به خرید املاک توسط خارجیان در ترکیه بسیار مورد بازبینی قرار گرفته و مدام تغییر می یابند. از این رو باید با احتیاط عمل نمود و با یک وکیل یا مشاور آگاه مشورت نمود.

مورد بعدی در خصوص محدودیت های خرید املاک است. باید دقت کنید که بیش از سی هکتار ملک در ترکیه را نمی توانید قانونا مورد خرید و فروش قرار دهید. همچنین برخی مناطق هست که ممنوعیت خرید و فروش ملک برای خارجیان در آنجا اعمال می شود. در صورت پرداخت هرگونه وجه ابتدائا سعی کنید وجه را از طریق سیستم بانکی پرداخت کنید و اگر به دلیل مشکلاتی نتوانستید این کار را انجام دهید،

حتما رسید کتبی مطمئنی از شخص دریافت کننده مبلغ، بگیرید و سپس سعی کنید همزمان با پرداخت نقدی وجه، ملک را در اداره ثبت املاک (تاپو) به نام خود انتقال دهید.

قبل از پردخت وجه و با راهنمایی مشاور از عدم وجود هرگونه بدهی ملک (اعم از بدهی های مالیاتی یا قبوض برق و گاز و آب….) اطمینان حاصل کنید. همچنین در قسمت توضیحات سند رسمی ملک دقت کنید که ملک در رهن بانک یا شخص دیگری نباشد.

 

دقت کنید که ملک خریداری شده مشکل مربوط به شهرداری نداشته باشد. مشاهده شده که هموطنان ملکی را خریداری نموده اند و پس از آن متوجه شده اند که ملک بدون مجوز شهرداری بنا شده و یا فاقد پایان کار و بدون رعایت اصول ایمنی است. در مواردی مشخص شده است که ملک در طرح شهرداری قرار دارد و فروشنده هم با شهرداری توافق نموده است! در پایان مجددا تاکید می شود که رعایت همه موارد فوق از عهده شخص عادی خریدار خارج است و حدالامکان باید توسط وکیل یا مشاور حقوقی معتبر انجام گیرد.

قوانین و نکات مرتبط به خرید ملک در ترکیه

قوانین خرید ملک در ترکیه طی سالیان اخیر بارها با تغییراتی مواجه شده تا بتواند شرایطی را برای خارجیان فراهم آورد که به آنها امکان سرمایه گذاری بهتری را فراهم آورد و اینگونه به فرایند اقتصادی کشور نیز کمک کرده باشند .

قانون پایه :

طبق تبصره ۳۵ قانون املاک و اراضی به شماره تصویب ۲۶۴۴   در ۱۸ ماه مه سال ۲۰۱۲ تملک و خرید اراضی برای تمامی اتباع خارجی در ترکیه بلا مانع اعلام شد. در مورد لیست شهروندان کشورهای مجاز به خرید ملک در جمهوری ترکیه میتوانید از کنسولگری و سفارت ترکیه در کشور مبدا سوال کنید و یا مستقیما به سازمان ثبت و نقشه برداری اراضی ترکیه تماس بگیرید (شهروندان ایران مجاز به خرید ملک می باشند)

شهروندان خارجی می توانند هر نوع ملکی از جمله (خانه،تجاری،زمین و اراضی ) را با کسب استعلام از مراجع مربوطه خریداری نمایند شهروندان خارجی که اقدام به خرید زمین برای ساخت ملک می کنند، می بایست طی ۲ سال اقدام به شروع ساخت پروژه معرفی شده به وزاتخانه نمایند.

نوع قرارداد

طبق قوانین کشور ترکیه، انتقال مالکیت ، تنها از طریق اوراق رسمی و ثبتی که توسط طرفین و یا وکلای رسمی آنها به امضا رسیده باشد تنها در دفاتر رسمی ثبت اسناد ملکی مقدور می باشد.

عقد قولنامه فی مابین طرفین در بنگاه و دفاتر مشاورین رسمی مقدور می باشد اما خریدار باید توجه داشته باشد، صرف جاری شدن عقد قولنامه قبل از ثبت در دفاتر رسمی، الزامی برای دفترخانه/سازمان ثبت اسناد و املاک جهت انتقال مالکیت به وجود نمی آورد و فاقد وجهات قانونی جهت انتقال مالکیت می باشد.

 

شرایط ،محدودیت و عقود لازم برای خریدار خارجی :

هر شهروند خارجی میتواند تا مرز ۳۰ هکتار از اراضی جمهوری ترکیه را خریداری نماید.

شهروند خارجی حق تملک و یا اجاره اراضی جمهوری ترکیه را که در مناطق نظامی-امنیتی واقع شده اند را ندارد.

شهروند خارجی میتواند تنها تا ۱۰ درصد از اراضی و املاک هر ناحیه/شهر را خریداری نماید.

شهروندان خارجی و یا شخصیت های حقوقی ثبت شده در خارج از ترکیه میتوانند از مالکین و موسسات مالی (بانک) معتبر درخواست خرید اعتباری داشته باشند و قانون محدودیتی در این مورد ندارد.

شرایطی که باعث می شود ملک و عقود مربوطه کا لم یکن طلقی شوند عبارت است از:

اگر عقود و ملک مورد معامله باعث نقض و شکسته شدن قانونی شده باشد

عدم تایید ملک یا معامله از سوی وزارتخانه و ارگان های امنیتی

پایان یافتن مهلت قانونی برای شروع پروژه (ها) ی معرفی شده به وزارتخانه مربوطه

عدم پایان کار طبق برنامه ارائه و ثبت شده به وزارتخانه مربوطه

چگونگی خرید ملک در ترکیه

 

خرید ملک در ترکیه 2019
خرید ملک در ترکیه ۲۰۱۹

 

مواردی که برای خرید ملکی که سند پایان کار دارد مورد نیاز می باشد به صورت زیر می باشد:

مجوزهای لازم جهت خرید خانه در ترکیه :

برای دریافت مجوز های لازم برای صادر شدن سند به نام شما و دریافت کردن شماره مالیاتی ،دریافت فیش آب و برق و حتی تلفن و انجام تمام مراحل مربوطه لازم است که در محضر وکالتی به نام شرکتی که قصد خرید ملک را دارید بدهید . بعد از دریافت نمودن شماره مالیاتی و طی کردن مراحل برای گرفتن تمام مجوزهای مربوطه صدور سند ملک به نام شما صادر خواهد شد.

درخواست ثبت سند :

برای این که سند صادر شود اول از همه تمام مشخصات توسط پلیس کاملاٌ بررسی می شود و پس از بررسی کامل پلیس ترکیه اجازه نامه برای صادرشدن سند می دهد . که این مراحل حدود ۳ تا ۴ ماه طول می کشد .

قرارداد فروش :

پس از اینکه ملک مورد نظر خود را انتخاب کردید ، برای خرید ملک در ترکیه برای شما قرارداد کتبی آماده می شود و مطابق با قرارداد مبلغی به عنوان بیعانه توسط شما به صاحب ملک پرداخته می گردد . پس از دریافت تمام مجوز ها و در زمان صدور سند مدارک ذیل لازم است :

مدارک لازم خریدار جهت خرید خانه در ترکیه:

دو قطعه عکس

دو فقره کپی پاسپورت

آدرس محل اقامت همراه با نام و فامیلی و اسم پدر

شماره مالیاتی

اجازه مخصوص ثبت سند برای ملیت های مختلف

مدارک لازم جهت فروشنده :

۱ عدد عکس

۲ فقره کپی پاسپورت

شماره مالیاتی

آدرس محل اقامت

مشخصات ثبت سند در دفتر اسناد رسمی انجام می شود .در دفتر اسناد رسمی مترجم قسم خورده به صورت شفاهی اطلاعات مربوطه به سند از قبیل منطقه ،متراژ و مابقی جزییات را با شما مرور می کند و سپس اصل سند به شما تحویل داده می شود.

چگونی و فرآیند خرید ملک در ترکیه :

خریدار می بایست دارای تابعیت یکی از کشور های مجاز به خرید ملک در ترکیه باشد. اتباع ایرانی جزو شهروندان مجاز به خرید ملک در ترکیه می باشند.

درخواست

مالک و یا وکیل قانونی او می بایست، درخواست خود مبنی
بر ارائه اقدامات مقدماتی انتقال سند را پیش از انجام هرگونه عقدی
در سازمان ثبت اسناد و املاک ارائه کند. در صورت عدم ارائه درخواست در زمان مقرر، انتقال سند با تاخیر مواجه خواهد شد.

 

مدارک مورد نیاز جهت انتقال سند:

سند ملک مورد نظر و یا نامه تاییده سازمان ثبت اسناد
در مورد احراض مالکیت، مالک با جزییات کامل آدرس، مساحت و محل واقع شدن ملک با مختصات

پاسپورت با ارائه ترجمه رسمی به زبان ترکی

برگه پایان کار و تسویه حساب مالیات-عوارض از شهرداری مربوطه

ارائه بیمه نامه اجباری زلزله ویلا،خانه،آپارتمان، دفتر…

یک قطعه عکس فروشنده (۴*۶)

دو قطعه عکس خریدار که می بایست حداثکر مربوط به ماه پیش باشد (۴*۶)

حضور مترجم رسمی همزمان و دو شاهد در صورت عدم صحبت طرفین به زبان ترکی استانبولی

در صورت حضور وکیل طرفین، اصل و کپی وکالت نامه همراه با ترجمه
رسمی با تایید وزارت خارجه و دادگستری کشور صادر کننده.

موارد الزامی در مورد وکالت نامه :

اگر خریدار و یا فروشنده شهروند ترکیه و ساکن خارج از ترکیه می باشند،
وکالت نامه می بایست توسط سفارت جمهوری ترکیه در کشور مبدا صادر و ثبت شده باشد

اگر کشور صادر کننده وکالت نامه عضو معاهده لاهه مورخ ۵ اکتبر ۱۹۶۱ باشد
احتیاجی به ارائه نامه رسمی از سوی آن کشور نمی باشد. (کشور جمهوری اسلامی ایران عضو این معاهده نمی باشد)

اگر کشور صادر کننده ی وکالت نامه عضو معاهده لاهه مورخ ۵ اکتبر
۱۹۱ نباشد، وکالت نامه و سایر مدارک می بایست، همراه با ترجمه رسمی،
به تایید وزارت امورخارجه و دادگستری و همچنین کنسولگری و یا سفارت جمهوری ترکیه در آن کشور رسیده باشد.

هزینه ها  :

خریدار و فروشنده می بایست طبق قانون ۴۹۲ قانون نقل و
انتقال مالکیت سازمان ثبت اسناد و املاک مصوب سال ۲۰۱۳،
۲ درصد از ارزش واقعی را می بایست پرداخت کنند.
این مبلغ نمی تواند کمتر از مبلغ پرداختی در برگه تسویه حساب عوارض که توسط شهرداری صار می شود باشد.

مالیات سرمایه در گردش می بایست در محل پرداخت شود (حداکثر ۲٫۵*۷۰ لیر ترکیه برای سال ۲۰۱۳)

هزینه استعلام عدم واقع شدن ملک در اراضی ارتش ترکیه،
که توسط سازمان نقشه برداری و ثبت اراضی ترکیه انجام می پذیرد معادل ۳۲۵ لیر ترکیه برای سال ۲۰۱۳

سایر موارد حائز اهمیت برای متقاضیان خارجی خرید ملک در ترکیه:

استعلام وضعیت ملک از سازمان ثبت اسناد و املاک ترکیه در خصوص
بدهی ملک، وام، محدودیت قانونی اعمال شده بر ملک توسط دستگاه قضایی و یا…

اگر یکی از دفاتر درخواست خرید خانه توسط متقاضی خارجی را رد کرد،
متقاضی می تواند از طریق اداره و یا سرپرستی منطقه به طرح درخواست مجدد اقدام نماید

دقت در انتخاب مشاوران،سازندگان، متقاضی میتواند از مشاور و یا سازندگان درخواست
ارائه مجوز های قانونی آنها را داشته باشد و یا از صحت فعالیت آنها با استعلام از مراجع مربوطه مطمئن شود.

خرید ملک در کشور جمهوری ترکیه :

یکی از شاخصه های بررسی درخواست
اقامت توسط وزارت کشور جمهوری ترکیه می باشد و
به تنهایی تضمین کننده اخذ اقامت دائم و یا کوتاه مدت خریدار نمی باشد،
تصمیم اعطای اقامت در اختیار وزارت کشور و بر اساس شاخصه های
متفاوتی صورت می پذیرد. خریدار می بایست قبل از اقدام به خرید به نیت
اخذ اقامت و یا تابعیت کشور ترکیه بر اساس تبلیغات انجام شده
صحت آنها را از وزارت کشور ترکیه و یا سفارت جمهوری ترکیه در کشور مبدا را جویا شود

در صورت بروز اختلاف بین طرفین، هر کدام از آنها می بایست
نسبت به ادعا و شکایت خود نزد مقامات قضایی تشکیل پرونده دهند.

شرکت مدیا پل افتخار این را دارد که تمام هموطنانی که تصمیم به
سرمایه گذاری از طریق خرید ملک را دارند از ابتدا تا انتها با ممانعت
از هرگونه مشکل قانونی یا مواجهه با سودجویان همراهی کرده و مراحل آن را برای هموطنان عزیز آسانتر کند.

شما پس از بررسی و انتخاب و  توافق در مورد نحوه پرداخت در موقع
نوشتن توافقنامه، میتوانید واحد مورد نظرتان را انتخاب کنید  و ما
جدول زمان بندی پرداخت  را همراه با خریدار و فروشنده برای انتقال قطعی سند تنظیم می کنیم.

میتوانیم با افتتاح حساب به نام مشتری و اخذ کد مالیاتی امور
پرداختی شما را برای مواردی مثل پرداخت قبوض آب،برق و.. تسهیل کنیم

طبق قانون جدید :

قبل از انتقال قطعی سند، دیگر نیازی به اخذ استعلام از
ارتش ترکیه در مورد واقع شدن و یا عدم واقع شدن ملک یا زمین مورد
نظر شما در اراضی تحت مالکیت ارتش از منطقه مورد نظر نمی باشد
و انتقال و اعطای  سند جدید طی ۷ روز کاری انجام خواهد شد

برای انتقال مالکیت و نوشته شدن قولنامه، هر دو طرف قرار داد موظف
به حضور در دفتر املاک می باشند، در صورت عدم حضور خریدار،
مشاور املاک میتواند با اخذ وکالتنامه رسمی در یکی از دفترخانه های ترکیه، اقدام به خرید از جانب وی نماید.

Tapu(برگه انتقال مالکیت) مهمترین مدرک مورد نیاز خریدار می باشد،
که باید در هنگام اخذ آن به تمامی جزییات ذکر شده در آن دقت کند.
در Tapu تمامی موارد از جمله وضعیت مالکیت، تاریخ انتقال و نام مالک ذکر می شود.

 

هزینه های انتقال مالکیت :

مالیات انتقال سند در ترکیه ۴% مبلغ ارزش ملک می باشد.
در قانون نقل و انتقالات اسناد ترکیه به صراحت نقل شده میزان
مالیات پرداختی باید در بین طرفین (خریدار و فروشنده) به صورت مساوی
برای پرداخت تقسیم شود. روش های پرداخت توافقی نیز امکان پذیر می باشد.

در صورت عدم حضور خریدار، هزینه ی اخذ وکالت ۱۵۰ یورو می باشد.

Iskan یا همان پایان کار، هزینه ایی است برای آپارتمان های نوساز که با توجه به ارزش و متراژ آپارتمان از ۴۰۰ یورو شروع می شود.

قرارداد اخذ آبونمان برق برای واحد های نوساز حدود ۱۰۰ یورو و برای واحد های قدیمی ساز، حدود ۳۰ یورو می باشد.

قرار داد اخذ آبونمان آب، برای واحد های نوساز حدود ۶۰ یورو و برای واحد های قدیمی ساز، حدود ۳۰ یورو می باشد.

عوارض شهرداری سالیانه :

یک بار قبل از آخرین روز ماه مه (May) هر سال باید پرداخت شود.
این میزان حدود ۰٫۱ درصد از ارزش واقعی TAPU میباشد هزینه شارژ تعمیر
و نگه داری آپارتمان ها میتواند سالانه یک بار و یا به صورت ماهیانه پرداخت شود،
این هزینه در آپارتمان های نوساز میتواند به صورت متوسط
بین ۴۰-۷۰ یورو در ماه باشد. شایان ذکر است، قیمت های ذکر شده در بالا،
فقط برای اطلاع شما می باشد، احتمال کاهش و یا افزایش هزینه ها در زمان خرید ملک توسط شما امکان پذیر می باشد.

ارزش خرید کدام خانه ها بالاست :

با ۱۵۰ هزار لیر در مجتمع هایی که ایرانی پسند نیز باشد میتوان
در مناطقی مانند اسن یورت ، باهچه شهیر  سوییت
یا خانه هایی با متراژ مفید ۳۵ متری را یافت البته شاید
خانه های بزرگتری نیز باشد ولی بافت محلی و عدم
سازگاری با فرهنگ ایران باعث میشود حداقل در ابتدای ورود
شخص سوییت ۳۵ متری را به به خانه  ۶۰متری جهت خرید ملک در ترکیه ترجیح دهد
تصاویری  نمونه ای از این واحد های مشاهده میفرمایید.

در مورد خرید ملک‌  در ترکیه با ۱۵۰ هزار لیر  توضیحاتی
حضور شما کاربران عزیز داشتیم. در این نوشته در خصوص
خرید ملک‌  در ترکیه با ۳۰۰ هزار لیر توضیحاتی خدمت شما خواهیم داشت
اگر متوسط خرید ملک‌  در ترکیه در مناطق متوسط استانبول
را متری ۴۰۰۰ لیر در نظر بگیریم با ۳۰۰ هزار لیر  می باید ملکی حدودا ۷۵ متری بتوانند خریداری کنند.

در صورت نیاز به هر گونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.
در سال ۱۳۹۷، شرکت مدیا پل در شهر استانبول ترکیه با ثبت رسمی و مجوز دولت ترکیه پا به عرصه خدمات اقامت در ترکیه ،خرید ملک در ترکیه ، اجاره ملک در استانبول ،نمایشگاه های ترکیه ، امور بازرگانی، امور مشاوره حقوقی، ثبت شرکت در ترکیه ،کسب و کار در ترکیه  و  فرانچایز( اخذ نمایندگی در ترکیه) ، امور تحصیلی(مدارس، دانشگاه های ترکیه ، معادل سازی مدارک)، آموزش زبان ترکی و انگلیسی، خرید و فروش املاک و… گذارد . با ما میتوانید به آسانی اقامت ترکیه را دریافت کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن