اجاره ملک در استانبول

۸ مکان منحصر به فرد در سفر به استانبول

۸ مکان منحصر به فرد در سفر به استانبول :

سفر به استانبول :

۱- پل بسفر | Bosphorus Bridge

پل بسفر یکی از قدیمی ترین و بزرگترین پل های شهر استانبول است که دو بخش این شهر ترکیه را به یکدیگر متصل می کند. در واقع این پل نقطه اتصال اروپا و آسیا به یکدیگر در خاک ترکیه محسوب می شود.

آدرس پل بسفر: استانبولKuzguncuk Mahallesi, ۱۵ Temmuz Şehitler Köprüsü, Üsküdar

۲- مدرسه رهبان اکلو | Ruhban Okulu

در این منطقه به خوبی می توانید نمایشگاهی از فرهنگ و هنر ناشی از مذهب ارتدوکس را مشاهده کنید. تا قبل از سال ۱۹۷۱ که شروع آموزش مدرسه ای ترکیه بود؛ این مدرسه و کلیسا یکی از پیشرو ترین مدارس و مراکز تولید علم و صنعت در استانبول یا قستنطنیه بود.

آدرس: استانبول، محله رَهبان اَکلو

۳- کشتی کاراکوی فِری استانبول | Karaköy Ferry Port سفر به استانبول

این اسکله در قسمت آسیایی استانبول قرار دارد و منظره بسیاری زیبایی از شهر و مسجد سلطان احمد استانبول را به نمایش می گذارد. معمولا

آدرس: استانبول، اسکله کاراکوی

۴- کافه اَوبا پارک استانبول | Oba Park Café

اگر اهل پیاده روی هستید راه رفتن در مسیر اوبا پارک استانبول از دست ندهید.
در مسیر خود می توانید درهر کدام از کافه هایی که دوست دارید استراحت کنید
و چای بنوشید. این مسیر به دلیل نزدیکی به پل
سلطان احمد استنابول در تعطیلات اخر هفته و فصل گرما مملو از گردشگران و بازدید کنندگان است.

آدرس: استانبول، ساریاری، Rumeli Hisarı, Balta Limanı Hisar Cd. No:۵۴, ۳۴۴۷۰

۵- مسجد یاووز سلطان سلیم | Yavuz Sultan Selim Mosque

مسجد یاووز سلطان سلیم که در واقع نام پدر سلطان سلیم است. این مسجد مشرف به گلدن هرن یا شاخ طلایی ترکیه است و برخلاف مساجد دیگر شهر استانبول دارای دو مناره است. معماری این مسجد کاملا بافت کلیسا مانند خود را حفظ کرده است.

آدرس: استانبول، بالات محله، Balat Mahallesi, Sultan Selim Cd. No:۱۸, ۳۴۰۸۷ Fatih

۶- محله عبدی سوباسی | Abdi Subaşı Sokak

محله تاریخی عبدی سوباسی یک موزه تمام عیار و سرباز در استانبول است. در این محله پیروان مذاهب مختلف مانند یهود، ارتدوکس و مسلمان در کنار هم زندگی می کنند.

آدرس: استانبول، بالات محله .سفر به استانبول

۷- چای خوردن در منطقه سیهانگیر | The Cihangir

منطقه سیهانگیر یکی از بهترین مکان های تاریخی و توریستی در بیگول استانبول است. بافت قدیمی شهر و ساختمان های رنگی آن فرصت خوبی برای گشت و گذار و گرفتن عکس های یادگاری از سفر به استانبول است. از نکات جالب این منطقه کافه ها و چای خانه های قدیمی آن است.

آدرس: استانبول، منطقه بیگول، سیهانگیر

۸-سالت گالاتا | Salt Galata

یک محل ساکت و دنج برای استراحت در تور استانبول است. در این مکان صندلی های راحت برای علاقه مندان قرار دارد که می توانند منظره شهر استانبول را ببینند و چای بنوشند. در نزدیگی سالت گالاتا کتابخانه، موزه و گالری استانبول قرار دارد.

آدرس: استانبول، Arap Cami Mahallesi, Bankalar Cd. No:۱۱, ۳۴۴۲۰

ساعت کاری گالاتا سالت استانبول: از ۸ صبح تا ۱۰ شب به جز یکشنبه ها ساعت ۱۲ تا ۶ بعد از ظهر .

در صورت نیاز به هر گونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.
در سال ۱۳۹۷، شرکت مدیا پل در شهر استانبول ترکیه با ثبت رسمی و مجوز دولت ترکیه پا به عرصه خدمات اقامت در ترکیه ،خرید ملک در ترکیه ، اجاره ملک در استانبول ،نمایشگاه های ترکیه ، امور بازرگانی، امور مشاوره حقوقی، ثبت شرکت در ترکیه ،کسب و کار در ترکیه و فرانچایز( اخذ نمایندگی) ، امور تحصیلی(مدارس، دانشگاه های ترکیه ، معادل سازی مدارک)، آموزش زبان ترکی و انگلیسی، خرید و فروش املاک و… گذارد .با ما میتوانید به آسانی اقامت ترکیه را دریافت کنید.

فر به استانبول

اقامت در ترکیه ،اجاره ملک در استانبول ،نمایشگاه های ترکیه  . ثبت شرکت در ترکیه ،کسب و کار در ترکیه .دانشگاه های ترکیه .تحصیل در ترکیه . هزینه زندگی در ترکیه . هزینه تحصیل در ترکیه . آموزش زبان ترکی استانبولی . اجاره خانه در استانبول . اقتصاد ترکیه . ترکیه و ایران . ترکیه استانبول . اقامت در آنکارا . کار در استانبول . شرایط اقامت ترکیه . شرایط تحصیل در ترکیه . هزینه اجاره خانه در ترکیه . هزینه اجاره خانه در استانبول . اقامت ترکیه . خرید ملک در ترکیه . خرید خانه در ترکیه.فرانچایز در ترکیه. فرانچایز در ترکیه