فرم درخواست کاریابی

کاریابی

بازدیدکننده گرامی؛

شرکت مدیاپل به منظور رفاه حال مشتریان خود تصمیم دارد تا برای کسانی که از خدمات این شرکت استفاده می کنند امکان ثبت درخواست تأمین شغل در کشور ترکیه (کاریابی) را فراهم آورد.

بدین منظور شما مشتری محترم میتوانید از طریق فرم زیر درخواست خود را تکمیل و ارسال کنید.

کارشناسان مدیاپل پس از بررسی و صحت سنجی اطلاعات شما اقدام به ترجمه و ارسال رزومه شما به کارفرمایان ترک خواهند نمود.


کاریابی

اطلاعاتی که در فرم زیر خواسته شده است را بدقت تکمیل و رزومه خود را بارگذاری کنید تا در اسرع وقت درخواست شما به کارفرمایان مورد نظر ارجاع داده شود.
 • فقط در صورتی که خدماتی از شرکت مدیاپل گرفته باشید، امکان ثبت درخواست کاریابی برای شما مهیا خواهد بود
 • اطلاعات تماس

  برای سهولت در پیگیری درخواست خود لطفاً اطلاعات تماس خود را با دقت تکمیل کنید
 • فایل رزومه خود را برای ارسال به کارفرمای ترک در این قسمت بارگزاری کنید
  فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

   

  در سال ۱۳۹۷، شرکت مدیا پل در شهر استانبول ترکیه با ثبت رسمی و مجوز دولت ترکیه پا به عرصه خدمات اقامت در ترکیه ،خرید ملک در ترکیه ، اجاره ملک در استانبول ،نمایشگاه های ترکیه ، امور بازرگانی، امور مشاوره حقوقی، ثبت شرکت در ترکیه ،کسب و کار در ترکیه و فرانچایز( اخذ نمایندگی) ، امور تحصیلی(مدارس، دانشگاه های ترکیه ، معادل سازی مدارک)، آموزش زبان ترکی و انگلیسی، خرید و فروش املاک و… گذارد .با ما میتوانید به آسانی اقامت ترکیه را دریافت کنید.

  اقامت در ترکیه ،اجاره ملک در استانبول ،نمایشگاه های ترکیه  . ثبت شرکت در ترکیه ،کسب و کار در ترکیه .دانشگاه های ترکیه .تحصیل در ترکیه .

  هزینه زندگی در ترکیه . هزینه تحصیل در ترکیه . آموزش زبان ترکی استانبولی . اجاره خانه در استانبول . اقتصاد ترکیه . ترکیه و ایران . ترکیه استانبول . اقامت در آنکارا . کار در استانبول . شرایط اقامت ترکیه . شرایط تحصیل در ترکسه . هزینه اجاره خانه در ترکیه . هزینه اجاره خانه در استانبول . اقامت ترکیه . خرید ملک در ترکیه . خرید خانه در ترکیه.

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن